O nas
Collins Aerospace jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się rynku. Kampus Collins Aerospace Wrocław zajmuje powierzchnię prawie 19 ha i jest miejscem pracy około 1200 osób w 3 biznesach.

Bieg Firmowy

18 maja 2019 r. nasza firma jako Partner Strategiczny wzięła udział w Biegu Firmowym. 170 pracowników Collins Aerospace pobiegło w (...)

Więcej
Nasze biznesy: Centrum Napraw i Remontów, Centrum Inżynieryjne, Centrum Doskonałości Operacyjnej
Zajmujemy się produkcją układów paliwowo-regulacyjnych do silników lotniczych oraz układów, wyrobów i detali hydraulicznych służących do sterowania i kontroli lotu w samolotach lub śmigłowcach.
Bądź częścią międzynarodowego przedsiębiorstwa.
Obecnie Collins Aerospace we Wrocławiu zatrudnia około 1200 pracowników
w 3 biznesach. Codziennie rozwijają oni nowe generacje inteligentnych i godnych zaufania rozwiązań, które poprawiają bezpieczeństwo i wydajność samolotów.
Nasi pracownicy

rozwijają nowe generacje inteligentnych i godnych zaufania rozwiązań, które poprawiają bezpieczeństwo i wydajność samolotów. Wrocławski zakład zajmuje się produkcją układów paliwowo-regulacyjnych do silników lotniczych oraz układów, wyrobów i detali hydraulicznych służących do sterowania i kontroli lotu w samolotach i śmigłowcach. Razem tworzymy wielkie rzeczy i patrzymy w przyszłość w poszukiwaniu jeszcze większych.

Jak pracujemy?

W Collins Aerospace rozwój zawodowy wszystkich pracowników jest dla nas najważniejszy. Nie ważne czy jesteś studentem, absolwentem czy profesjonalistą, Collins Aerospace umożliwi Ci stworzenie własnej ścieżki kariery. Dzięki nam, osiągniesz swoje cele i będziesz miał rzeczywisty wpływ na rozwój nowych technologii. Realizując swoje codzienne zadania i angażując się w złożone projekty przyczynisz się również do umocnienia naszej pozycji lidera rynku.  

Naszym pracownikom ponadto zapewniamy atrakcyjny pakiet benefitów:


Prywatny program emerytalny

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie wczasów

Karta multisport

Pakiet relokacyjny

Program Scholar
Masz pytania?
Chcesz uzyskać więcej informacji na temat rekrutacji?
Translate »