O nas
Collins Aerospace jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace Wrocław ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się rynku.
Wrocławski zakład w ramach grupy Raytheon Technologies Corporation funkcjonuje od 2011 roku.
Kampus Collins Aerospace Wrocław zajmuje powierzchnię prawie 19 ha i jest miejscem pracy około 1200 osób w 3 biznesach.
Nasze biznesy: Centrum Napraw i Remontów, Centrum Inżynierii i Technologii, Centrum Doskonałości Operacyjnej
Wrocławski zakład zajmuje się konstruowaniem, wytwarzaniem oraz serwisowaniem. Specjalizuje się w systemach, a także elementach układów hydraulicznych i pneumatycznych stosowanych w systemach: paliwowych, zarządzania powietrzem w kabinie, bezpieczeństwa i sterowania samolotem. Części produkowane i naprawiane we Wrocławiu są dostarczane do wszystkich największych producentów samolotów i są obecne w większości współczesnych statków powietrznych.
Bądź częścią międzynarodowego przedsiębiorstwa.
Obecnie Collins Aerospace we Wrocławiu zatrudnia około 1200 pracowników
w 3 biznesach. Codziennie rozwijają oni nowe generacje inteligentnych i godnych zaufania rozwiązań, które poprawiają bezpieczeństwo i wydajność samolotów.
Nasi pracownicy

rozwijają nowe generacje inteligentnych i godnych zaufania rozwiązań, które poprawiają bezpieczeństwo i wydajność samolotów. Wrocławski zakład zajmuje się produkcją układów paliwowo-regulacyjnych do silników lotniczych oraz układów, wyrobów i detali hydraulicznych służących do sterowania i kontroli lotu w samolotach i śmigłowcach. Razem tworzymy wielkie rzeczy i patrzymy w przyszłość w poszukiwaniu jeszcze większych.

Jak pracujemy?

W Collins Aerospace rozwój zawodowy wszystkich pracowników jest dla nas najważniejszy. Nie ważne czy jesteś studentem, absolwentem czy profesjonalistą, Collins Aerospace umożliwi Ci stworzenie własnej ścieżki kariery. Dzięki nam, osiągniesz swoje cele i będziesz miał rzeczywisty wpływ na rozwój nowych technologii. Realizując swoje codzienne zadania i angażując się w złożone projekty przyczynisz się również do umocnienia naszej pozycji lidera rynku.  

Naszym pracownikom ponadto zapewniamy atrakcyjny pakiet benefitów:


Prywatny program emerytalny

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie wczasów

Karta multisport

Pakiet relokacyjny

Program Scholar
Masz pytania?
Chcesz uzyskać więcej informacji na temat rekrutacji?
Translate »