O nas

Nasze zakłady specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream.

Zakłady Collins Aerospace w podrzeszowskiej Tajęcinie są częścią Collins Aerospace będącego jednym z oddziałów amerykańskiej korporacji United Technologies (UTC). Collins Aerospace jest jednym z największych na świecie dostawców zaawansowanych technologii dla przemysłu lotniczego i obronnego.

Dni otwarte

Na przełomie maja i czerwca w obu zakładach gościliśmy naszych najbliższych. Zwiedzanie hali (z zachowaniem zasad bezpieczeństwa BHP oraz (...)

Więcej

Wartości

Po co komu wartości? Od dziecka rodzice usiłują wpajać  nam pewne zasady i wartości. Czasami mogą mówić że chcą abyśmy wyszli na ludzi (...)

Więcej
Nasza fabryka w podrzeszowskiej Tajęcinie, należąca do amerykańskiej korporacji Collins Aerospace produkuje komponenty podwozi do słynnych pasażerskich samolotów.
Wśród naszych Klientów są m.in. Boeingów 737 i 747, Airbusa A320, A350 i A380, a także do amerykańskich samolotów wojskowych F16, F18 i F35, i samolotów biznesowych z rodziny Gulfstreama.
Bądź częścią międzynarodowego przedsiębiorstwa.
Obecnie w naszych dwóch zakładach pracuje około 1200 pracowników, z tego na produkcji około 800. Pion produkcji obejmuje wydział mechaniczny, obróbki galwanicznej i cieplnej oraz montażu, posiada najnowszej generacji maszyny i urządzania produkcyjne.

Nasza historia sięga połowy lat 90. ubiegłego wieku. Bazą był wydział lotniczy WSK PZL Krosno, a pierwszymi pracownikami byli jej pracownicy. Nowy zakład miał produkować części na potrzeby Coltec Industries. W 1999 roku Coltec Industries została wykupiona przez BF Goodrich, która w 2001 zmieniła nazwę na Goodrich. Natomiast w 2012 roku Goodrich został wykupiony przez United Technologies Corporation – UTC, a w 2018 roku doszło do połączenia Rockwell Collins z UTAS Landing System (Dywizja Podwozi Lotniczej), z którego powstał Collins Aerospace.

Obecnie w naszych dwóch zakładach pracuje około 1200 pracowników, z tego na produkcji około 800. Pion produkcji obejmuje wydział mechaniczny, obróbki galwanicznej i cieplnej oraz montażu, posiada najnowszej generacji maszyny i urządzania produkcyjne.

Jesteśmy fantastycznym zespołem, nie boimy się wyzwań i zmian – robimy rzeczy wyjątkowe z wyjątkowymi ludźmi. Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Naszym pracownikom ponadto zapewniamy atrakcyjny pakiet benefitów:Karta multisport

Prywatny program emerytalny

Dofinansowanie wczasów

Program Scholar

Finansowanie nauki języka angielskiego
Masz pytania?
Chcesz uzyskać więcej informacji na temat rekrutacji?
Translate »