O nas
Spółka HS Kalisz została utworzona w roku 2011 z myślą o stworzeniu w Polsce centrum doskonałości w produkcji przewodów rurowych do silników lotniczych.

HS Kalisz jest częścią Collins Aerospace będącego jednym z oddziałów amerykańskiej korporacji United Technologies (UTC). Collins Aerospace jest jednym z największych na świecie dostawców zaawansowanych technologii dla przemysłu lotniczego i obronnego.

„SZLACHETNA PACZKA W HSK”

W tym roku HSK po raz kolejny przystąpiło do zbiórki pieniędzy, żywności i chemii w ramach programu Szlachetna Paczka. Szlachetna Paczka jest (...)

Więcej

„ACE LEAN LEADERSHIP WEEK”

W połowie Października (14-18) odbył się w naszej firmie Lean Leadership Week. LLW jest skumulowaną formą prowadzenia warsztatów, (...)

Więcej

3 GODZINY NA BHP

Dnia 20 września w firmie HS Kalisz odbyły się „3 godziny dla BHP”. Wydarzenie miało na celu poszerzenie wiedzy z zakresu Bezpieczeństwa i (...)

Więcej
Głównymi produktami HS Kalisz są sztywne przewody rurowe oraz elastyczne kolektory paliwowe przeznaczone do montażu silników lotniczych.
Obecnie trwają prace nad uruchomieniem produkcji aluminiowych przewodów rurowych służących do systemów dystrybucji powietrza w samolotach pasażerskich.
Naszym głównym celem jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości.
Osiągamy to dzięki wykwalifikowanym i zaangażowanym pracownikom, zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz ciągłemu rozwojowi.
Zatrudniamy zarówno osoby wykwalifikowane jak i te, które pragną zdobyć nowe umiejętności. Program wdrożenia dla nowych pracowników obejmuje cykl szkoleń, praktyczną naukę zawodu oraz zdobycie kwalifikacji zawodowych w zakresie m.in. spawania, lutowania, kontroli RTG lub innych procesów specjalnych. U naszych pracowników cenimy chęć innowacji i zastosowania kreatywnych rozwiązań, dlatego też dbamy o ich rozwój zapewniając możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, udział w szkoleniach i konferencjach oraz dofinansowujemy naukę na uczelniach wyższych.

 

W swojej działalności kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi zarówno w stosunku do klientów, dostawców jak i współpracowników. Wdrażamy szereg rozwiązań i procedur mających na celu zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy oraz pracujemy na rzecz ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

 

Informacja dotycząca realizacji czynności związanych ze stosowaniem w pracowniach rentgenowskich, urządzeń wytwarzających promieniowanie jonizujące TUTAJ.

Naszym pracownikom ponadto zapewniamy atrakcyjny pakiet benefitów:Pracowniczy program emerytalny

Karta multisport

Dofinansowanie wczasów

Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

Program Scholar

Finansowanie nauki języka angielskiego

Program wymiany talentów Talent Match

Szeroki pakiet funduszu socjalnego
Masz pytania?
Chcesz uzyskać więcej informacji na temat rekrutacji?
Translate »